Hakkımızda

Mas Academy

1977 yılında suyun ve enerjinin etkin kullanılması ve bu sayede yaşam kaynaklarının korunması ilkesiyle yola çıkan; verimli, çevreci ve inovatif “pompa teknolojileri” üreten Masdaf, 2017 yılında kurduğu Mas Academy ile pompa sektöründeki eğitim faaliyetlerini tek çatı altında toplamıştır.


Masdaf, Mas Academy kapsamında; çalışanlarına, yetkili bayi ve yetkili servislerine, mekanik tasarımcılara, mekanik müteahhitlere, teknisyenlere, tesisatçılara, teknik müdürlere ve öğrencilere, “pompa ve basınçlandırma sistemleri” konusunda ücretsiz eğitimler ve seminerler düzenlemeyi hedeflemiştir.


Mas Academy bünyesinde düzenlenen eğitimler, Masdaf’ın alanında uzman mühendisleri tarafından verilmektedir.


Akademi bünyesindeki eğitimler; online eğitim platformlarının yanı sıra Masdaf Düzce fabrikası, Masdaf Tuzla Genel Müdürlük binası, üniversiteler ve bir çok şehirde ki toplantı ve konferans salonlarında düzenlenmektedir.


Mas Academy web sitesindeki “KAYIT” sayfasından kayıt yaptıran kullanıcılara, online olarak düzenlenen eğitimlere katılma ve geçmiş eğitim içeriklerine ve dokümanlara erişim imkanı da sunulmaktadır.